ژل لب

ژل لب و تزریق آن روشی بسیار موثر برای افزودن یا بازگرداندن حجم به لب ها، ساختار و شکل به لب های نازک هستند. برخی افراد به سادگی با لب های نازک متولد می شوند، در حالی که برخی دیگر نازک شدن را به عنوان بخشی از روند طبیعی پیری تجربه می کنند. با گذشت زمان، عوامل مختلفی مانند افزایش سن، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و تغییرات هورمونی می‌توانند باعث کاهش حجم لب‌ها و نازک‌تر به نظر رسیدن لب‌ها شوند. ژل لب فوراً این از دست دادن پری را بازیابی می‌کند و تفاوتی ظریف و در عین حال قابل مشاهده ایجاد می‌کند که تا یک سال باقی می‌ماند.

ژل لب چیست؟

ژل لب (پرکننده پوستی) یک درمان تزریقی محبوب است که بلافاصله با افزودن وضوح و حجم، ظاهر لب های شما را بهبود می بخشد. فیلر لب با تزریق نوعی ژل پرکننده پوستی که از اسید هیالورونیک که یک ماده طبیعی در پوست شما است، ساخته شده است. هنگامی که فیلر پوستی به لب ها تزریق می شود، فیلر فورا حجیم می شود و به لب ها حجم می دهد.

ژل لب یکی از روش های زیبایی است که امروزه بسیار محبوب است. اگرچه بسیاری از جراحان زیبایی و پلاستیک صورت این خدمات را ارائه می دهند، اما برای کسانی که قصد انجام این روش را دارند، مهم است که با یک جراح زیبایی با تجربه در کلینیک معتبر مشورت بگیرند. در حالی که قیمت‌های این روش ممکن است از ارائه‌دهنده‌ای به ارائه‌دهنده دیگر متفاوت باشد، بهتر است جراح را بر اساس تجربه و توصیه بیمار انتخاب کنید، نه هزینه‌ها که بیوتی لند یکی از معتبر ترین کلینیک ها برای انجام ژل لب می باشد.

ژل لب چه مزایایی دارد؟

تزریق ژل به لب با مزایا زیبایی و درمانی بسیار زیادی همراه است که تعدادی از این مزایا به صورت زیر خواهد بود:

ژل لب چه مزایایی دارد؟

  • کاهش خطوط و چین و چروک با ژل لب

فیلر لب ظاهر خطوط ریز لبه لب را به حداقل می رساند که شکل و ساختار لب ها را بهبود می بخشد.

  • افزایش حجم لب با ژل لب 

بزرگترین مزیت ژل لب، ظاهر پرتر لب ها است. لب‌های پرتر می‌تواند باعث جوان‌تر به نظر رسیدن و احساس جوان‌تر شدن فرد شود. برای خانم هایی که ممکن است از ویژگی های خاص صورت کاملاً راضی نباشند، یک راه ساده برای به دست آوردن اعتماد به نفس شخصی، استفاده از پرکننده های لب است.

ژل لب در بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس خانم ها و آقایان در موقعیت های حرفه ای و اجتماعی می تواند کمک کند. نکات و آموزش های آرایش فراوان است، اما آنها فقط نتایج کوتاه مدت و ظریفی را ارائه می دهند. اگر زنی می خواهد لب های خود را برای طولانی مدت تقویت کند تا در محل کار و خانه اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، ژل لب گزینه خوبی هستند.

اکثر افرادی که فیلر لب دارند می توانند تمام فعالیت های عادی خود را تنها یک روز پس از عمل از سر بگیرند. این اساساً یک روش “در داخل و خارج” است. پس از آماده شدن بیمار، این روش معمولاً 15 دقیقه یا کمتر طول می کشد. با توجه به تأثیر قابل توجهی که پرکننده ها می توانند بر ظاهر افراد و همچنین عزت نفس آنها داشته باشند، دلیل خوبی وجود دارد که آن را قبل از سایر گزینه های جراحی زیبایی در نظر بگیرید.

ژل لب برای چه کسانی ممنوع است؟

از آنجایی که اکثر ژل های لب مورد استفاده امروزه حاوی اسید هیالورونیک هستند که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، واکنش های آلرژیک کمتر رایج است. با این حال، اگر به هر یک از پروتئین‌های مورد استفاده برای ساخت اسید هیالورونیک حساسیت دارید، واکنش‌های آلرژیک شدید دارید، به لیدوکائین (که در بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود) حساسیت دارید، یا اختلال خونریزی دارید یا به طور کلی مستعد هستید

اگر جراحتی در نزدیکی محل تزریق دارید، باید صبر کنید تا قبل از تعیین قرار ملاقاتتان بهبود یابد. هر فردی که باردار است یا در حال شیردهی است یا در تلاش برای باردار شدن است باید برای دریافت ژل لب تا بعد از آن صبر کند زیرا اثرات پرکننده های پوستی بر بارداری و شیردهی ناشناخته است.

ژل لب چه عوارضی دارد؟

واکنش های آلرژیک و عوارض جانبی ژل لب و در مورد پرکننده های اسید هیالورونیک بسیار نادر است. برای یک بیمار بالقوه مهم است که در مشاوره اولیه درباره آلرژی های شناخته شده یا رژیم دارویی خود صحبت کند تا اطمینان حاصل شود که کلینیک فیلر مناسب را انتخاب می کند. اگر احتمال دارد که فردی به مواد تشکیل دهنده فیلر حساسیت داشته باشد، پزشک ممکن است ابتدا آزمایشی را با تزریق مقدار کمی به بازوی بیمار انجام دهد.

ژل لب چه عوارضی دارد؟

یک عارضه جانبی بسیار نادر اما بالقوه جدی ژل لب، نکروز بافتی یا مرگ بافت است. این عارضه نادر زمانی رخ می دهد که رگ های خونی اطراف محل تزریق “مسدود” می شوند و جریان خون را متوقف می کنند. مداخله زودهنگام برای جلوگیری از این اتفاق حیاتی است. لطفاً در صورت مشاهده نشانه‌هایی از تیرگی یا لکه‌های خاکستری، جوش‌های پوستی یا تغییرات غیرعادی پوست که ممکن است با درد همراه باشد، با کلینیک خود تماس بگیرید.

ژل لب و اقدامات بعد از آن

اقداماتی که بعد از استفاده از ژل لب می بایست انجام دهید به صورت زیر خواهد بود:

  • پس از درمان پرکننده لب، ممکن است پوست شما در محل درمان صورتی یا قرمز شود. این طبیعی است و باید ظرف چند ساعت برطرف شود.
  • کبودی امکان پذیر است، می توانید کرم هیرودوئید (که در اکثر داروخانه ها موجود است) استفاده کنید که ممکن است به کوتاه شدن مدت کبودی کمک کند.
  • حداقل به مدت 24 ساعت از مصرف الکل، ورزش شدید یا مالش/ماساژ ناحیه تحت درمان خودداری کنید.
  • اگر تورم دارید، می توانید برای مدت کوتاهی از کیسه یخ/سرد استفاده کنید. تورم باید در عرض 3-4 روز برطرف شود.

شما می توانید برای انجام ژل لب خود بیوتی لند را به عنوان یکی از معتبر ترین و با تجبره ترین کلینیک های زیبایی انتخاب کنید تا با اطمینان خاطر تمامی خدمات ژل لب را بدون کوچکترین عوارض انجام دهید. همچنین شما می توانید برای سایر خدمات زیبایی خود همچون تزریق بوتاکس از خدمات این مجموعه نیز بهره ببرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *